Dział Marketingu - od zaraz, bez doświadczenia.

esgroup

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma to klika lat doświadczenia w kwestii obsługi klienta, marketingu, sprzedaży czy rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osób zdecydowanych na rozwój w Dziale Marketingu, odpowiedzialnego za istotne procesy. Jakie?

- Event Marketing: promocja firmy/klienta przez organizowanie lub udział w różnego rodzaju wydarzeniach
- Działania reklamowe: skierowane do konkretnego klienta
- Obsługa Klienta Indywidualnego /Biznesowego
- Opracowywanie planów marketingowych dla konkretnych marek
- Szkolenia/Warsztaty z zakresu marketingu
- Budowanie Wizerunku

Co oferujemy z naszej strony?

Zdajemy sobie sprawę, że w naszym procesie rekrutacji biorą osoby o różnym doświadczeniu, osobowości czy umiejętnościach. Dlatego:

- Przygotowaliśmy zróżnicowany pakiet szkoleń dla zainteresowanych podjęciem u nas pracy
- Organizujemy liczne szkolenia (lokalne oraz międzymiastowe)
- Stawiamy na integrację, chcemy aby każdy czuł się u nas dobrze i wyjątkowo
- Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- Wspieramy naszych ludzi we wszystkich sytuacjach
- Gwarantujemy elastyczne godziny pracy

Wymagania

Idealny kandydat to:

- Osoba, która chce się nieustannie rozwijać
- Rozumie potrzeby klienta – potrafi go wysłuchać czy doradzić
- Umie współpracować w grupie, lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem
- Jest dobrze zorganizowana

Dodatkowo:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media