FBSerwis S.A.

Dyżurny Zimowego Utrzymania Dróg

Od: FBSerwis S.A.
Miejsce pracy: Wejherowo, Kiezmark, Gdańsk-Matarnia, Gdańsk

Zakres zadań:

  • Kontrola stanu nawierzchni dróg i warunków atmosferycznych
  • W razie potrzeby wzywanie do prac kierowców solarek, piaskarek, pługów, brygad
  • Bieżąca realizacja przyjętych zgłoszeń z systemu
  • Udzielanie informacji o przejezdności dróg krajowych jednostkom policji, pogotowia, PKS itp.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej akcji zimowego utrzymania dróg

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i rozdzielania zadań
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
  • Dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie dobrym (korzystanie z internetu, poczty i aplikacji online)
  • Mile widziane doświadczenie przy Zimowym Utrzymaniu Dróg
  • Odpowiedzialność,
  • Asertywność, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości dalszego rozwoju w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju