Opis stanowiska pracy

Firma Erarium lider rynku branży m-commerce poszukuje kandydatów na dystrybutorów innowacyjnego, globalnego produktu, wchodzącego na Polski rynek.

Obszar działania województwo pomorskie a w szczególności: Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Jeżeli chcesz:
- ciężko pracować na początku a później czerpać pasywne dochody ze swojej pracy,
- pracować w branży marketingu internetowego i stacjonarnego,
- realizować ciekawe i ambitne zadania,
- rozwijać się, szkolić, zdobywać realne umiejętności,
- otrzymywać prowizję od zrealizowanej sprzedaży a także stałe pasywne wynagrodzenie,
- być docenianym i awansować w oparciu o ścieżkę kariery.

Do głównych zadań będzie należało:
- realizowanie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- prezentowanie produktów klientom pozyskanym przez Call Center,
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

Wymagania:
- gotowość do współpracy w oparciu o samozatrudnienie,
- kreatywność i samodzielność w działaniu,
- silna motywacja do osiągania założonych celów,
- doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- możliwość awansu i rozwoju,
- bardzo atrakcyjne zasady wynagrodzenia prowizyjnego – uzależnionego od wyników pracy,
- dochody pasywne,
- samodzielność w wykonywaniu zadań,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę.

Prezentacja firmy

Firma Erarium lider rynku branży m-commerce poszukuje kandydatów na dyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 18 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne