Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dynamicznych współpracowników do prowadzenia biura i prezentowania firmy na terenie miejsca swojego zamieszkania oraz gotowych na zdobycie nowego atrakcyjnego zawodu.

Oferujemy
- stałą pracę opartą umowę kontraktową,
- wysokie zarobki prowizyjne + premie i bonusy,
- jasną ścieżkę awansów i kariery,
- system szkoleń krajowych i zagranicznych,
- elastyczny nienormowany czas pracy,
- duży zakres samodzielności.

Obowiązki
- pozyskiwanie nowych klientów detalicznych i hurtowych,
- organizowanie spotkań z klientami,

- prowadzenie konsultacji w gabinecie lub u klienta,
- prowadzenie kursów odchudzających,
- tworzenie sieci dystrybutorskich,
- promowanie, doradztwo i sprzedaż suplementów diety i odżywek,
- podtrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,
-opieka nad klientem,
- raportowanie osiągniętych wyników.

Wymagania

- gotowość do pracy w biurze i terenie,
- miłej prezencji,
- wysokia kultura osobista i dbałości o wygląd,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub praca na umowę cywilno-prawną.

Jeśli czujesz w sobie nie wykorzystany potencjał i chcesz spróbować rozwinąć się w międzynarodowej korporacji zgłoś swoją kandydaturę przesyłając swoje Cv.

Prezentacja firmy

Firma prowadzi na terenie Polski sieć biur i gabinetów w których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta