Dystrybutor Regionalny- Cała Polska

Aesthetic Dermaspa

32-400 Myślenice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Dystrybucja kosmetyków w salonach, gabinetach, ośrodkach SPA
( kosmetyka profesjonalna)
Sprzedaż produktów w kanale klientów B2B
Rozwijanie marki z entuzjazmem i zaangażowaniem
Uczestnictwo w eventach i akcjach promocyjnych
Szkolenia

Wymagania:

Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia - WARUNEK KONIECZNY
Mile widziani dawni i obecni dystrybutorzy innych marek kosmetycznych
Wysokie umiejętności sprzedażowe
Doświadczenie w sprzedaży, szczególnie jako przedstawiciel handlowy
Determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników
Dobre umiejętności organizacyjne
Znajomość branży
Dobre umiejętności sprzedażowe i marketingowe
Umiejętność nawiązywania długoterminowych profesjonanych relacji z klientem
Realizowanie założeń sprzedażowych i rozwojowych
Umiejętność pracy na planach sprzedażowych

Oferujemy:

Duże wsparcie firmy przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
Pomoc doświadczonych kolegów w okresie wdrażania się
Atrakcyjne warunki prowizyjne ( progresywny system wynagradzania)
Kwartalny system premiowy
Szkolenia i rozwój współpracy
Wdrażanie swoich kreatywnych pomysłów
Wyłączność dystrybucji na danym regionie
Narzędzia niezbędne w pracy- po okresie póbnym.

Prezentacja firmy

Wyłączny dystrybutor produktów kosmetycznych do profesjonalnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi