Dystrybucja pomocy dydaktycznych dla szkol i prezdszkoli - praca biurowa/ telefoniczna

Pepe Gastro Sp. z o.o.

40-062 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Renomowana firma wydawniczo-handlowa pilnie poszukuje 2 nowych pracowników do działu sprzedaży na cały lub cząstkowy etat.

Praca biurowa (sprzedaż w call-center) od poniedziałku do piątku od 8.30-15.30.

Zapewniamy:
- dogodne warunki zatrudnienia,
- wysokie zarobki dla ambitnych i pracowitych,
- szkolenie przygotowawcze i bazę danych,
- pełne wyposażenie stanowiska pracy,
- przyjazną atmosferę,

Praca na umowę zlecenie, możliwe przejście na umowę o pracę (po okresie próbnym 3 m-c).

Praca w jednym z dwóch oddziałów do wyboru:
Katowice – Śródmieście (ul. Kilińskiego 46)
Dąbrowa Górnicza (ul. Kościuszki 3)

Wymagania

Mile widziana:
- dobra dykcja i miły głos,
- wykształcenie pedagogiczne lub doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientami, - znajomość technik negocjacji.

Prezentacja firmy

Firma handlowo-usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management