HUSSAR Gruppa SA
HUSSAR Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu z zakresu – spedycji, udrażniania procesu transportowego przez własną sieć pomocy drogowych na Zachodzie Europy, likwidację szkód, produkcję oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie.

W związku z rozwojem i powiększaniem Działu poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Warszawa, 02-781

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontakt z kierowcami
- Kontrola czasu pracy i jazdy Kierowców
- Efektywne dysponowanie samochodami w ruchu międzynarodowym
- Kontrola tras przejazdu aut
- Współpraca ze spedytorami
- Realizacja wyznaczonych celów

WYMAGANIA:
- Roczne doświadczenie na stanowisku Dyspozytora w branży logistycznej
- Znajomość zagadnień transportowych (czasu pracy kierowców)
- Rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
- Samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:
- Atrakcyjny system wynagrodzenia
- Niezbędne narzędzia pracy - telefon służbowy
- Profesjonalne wdrożenie do pracy
- Pracę w młodym dynamicznym Zespole w przyjaznej atmosferze
- Prywatną opiekę medyczną