Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

dyspozytor

Nr ref.: 40200
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • obsługa zleceń transportowych
  • codzienna współpraca i kontrola kierowców
  • przygotowywanie dokumentacji dla kierowców
  • archiwizacja dokumentacji z tras kierowców
  • rozwiązywanie sytuacji bieżących

Oczekiwania:
  • zainteresowanie logistyką
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • umiejętność pracy pod presją czasy
  • samodzielność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna)
  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie do Multisportu, prywatnej opieki medycznej)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)