Opis stanowiska pracy

C.H. Robinson – jedna z największych firm logistycznych na świecie poszukuje kandydatów na stanowisko Dyspozytora. Dostarczamy usługi dla każdego rodzaju przedsiębiorstw - od małych rodzinnych firm do globalnych koncernów, reprezentujących główne gałęzie przemysłu. Działalność C.H. Robinson opiera się na międzynarodowej współpracy sieci oddziałów na całym świecie.

C.H. Robinson Europe posiada swoje oddziały w Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Luksemburgu, Niemczech, Czechach, Słowacji, Szwecji, Irlandii, Turcji, Polsce, Rumunii i na Węgrzech.

Dołącz do nas i aplikuj na stanowisko:

Dyspozytora

Twoje kwalifikacje:

  • Osoba z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość geografii Polski;
  • Znajomość obsługi MS Excel;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, komunikatywność;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (7:00-19:00, 19:00-7:00) oraz w weekendy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych realizowanych dla dedykowanego klienta (w dziale dystrybucji);
  • Codzienna współpraca z klientem, polegająca na raportowaniu postępu w realizacji zleceń;
  • Codzienna współpraca z przewoźnikami, kierowcami, polegająca na monitorowaniu realizacji zleceń i dbaniu o bezpieczeństwo transportu;
  • Rozwiązywanie sytuacji awaryjnych, które mogą wystąpić w trakcie wykonywania usługi transportowej.

Co możemy zaproponować Tobie?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus, którego wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów;
  • Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz system kafeteryjny;
  • Pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej, stale zmieniającej się organizacji;
  • W codziennej pracy wykorzystasz znajomość języków obcych, ponieważ nasi pracownicy w biurach całej Europy komunikują się aż w 26 językach!

Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj za pośrednictwem przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

C.H. Robinson jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań supply c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa