Dyspozytor z j. angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Koninko, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Koninko

Zadania:

  • Koordynacja kursami dostaw i odbioru z uwzględnieniem przepisów oraz warunków zawartych w umowach z klientami
  • Przyjmowanie zleceń od klientów oraz wprowadzanie ich do systemu
  • Doradztwo dla klienta i utrzymywanie prawidłowych kontaktów biznesowych
  • Planowanie tras samochodów dystrybucyjnych oraz linii wahadłowych, zarządzanie flotą pojazdów dystrybucyjnych
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami - negocjacje i rozwiązywanie ewentualnych problemów
  • Opisywanie faktur od przewoźników
  • Kontrola jakości, terminowości przejazdów i terminowości dostaw
  • Ścisła współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami firmy

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne, handlowe lub logistyczne
  • dobra znajomość j. angielskiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w obszarze transportu, logistyki)
  • mile widziane doświadczenie w organizacji ładunków drobnicowych
  • znajomość przepisów transportowych
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • bardzo dobra obsługa MS Office (Word, Excel)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (III zmiany)

Oferta:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju (atrakcyjne ścieżki kariery w strukturach firmy w Polsce i za granicą)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karty podarunkowe na Święta
  • przyjazne środowisko pracy i dobre relacje wśród współpracowników

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o pilne aplikowanie.

Numer referencyjny: D/12/2016/PZN
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.