Opis stanowiska pracy

- przyjmowanie zamówień od klientów

- monitorowanie, kontrolowanie realizacji zleceń oraz nadzór nad terminowym i sprawnym przebiegiem transportu

- optymalne wykorzystywanie dostępnych środków transportowych

- przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych

- koordynacja pracy kierowców

- bieżące raportowanie

- dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- znajomość języka czeskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel

- doświadczenie na podobnym tsanowisku będzie mile widziane

- gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta

- znajomość przepisów związanyh z transportem drogowym i pracą kierowców mile widziane

- pracowitość, sumienność, rzetelność

- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpresonalnych

- umiejętność dobrej organizacji prazy i wyznaczania priorytetów

- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

STEAG Energo Mineral Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa