Dyspozytor - pracownik kwalifikowany

Klient Portalu InfoPraca.pl

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki::
- praca przy obsłudze komputera, wykonywanie wielu połączeń telefonicznych;
- odpowiedzialność za podejmowanie interwencji podczas zgłoszeń o zagrożeniach;
- kontrola obiektów z systemami alarmowymi:

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- pewność siebie, elokwencja

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie;
- zaangażowanie i otwartość na pracę w systemie do 12h;
- dyspozycyjność
- legitymacja dopuszczenia do broni pracownika kwalifikowanego ochrony osób (lub zaświadczenie o wpisie na listę);
- niekaralność

Oferujemy:
- umowa o pracę;
- stabilne zatrudnienie;
- atrakcyjne wynagrodzenie;

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy i posiadasz odpowiednie kwalifikacje prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona