dyspozytor międzynarodowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41207
Praca stała
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • realizacja zleceń transportowych w drogowym ruchu międzynarodowym
  • koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych
  • zarządzanie flotą własną i przewoźników
  • sporządzanie dokumentacji transportowej

Oczekiwania:
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w branży TSL
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań
  • zaangażowanie, proaktywna postawa oraz samodzielność w działaniu

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie
  • szkolenia wdrażające, kursy językowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)