DYSPOZYTOR MIĘDZYNARODOWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Staff In Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn N/O, Skwierzyna, lubuskie

Agencja Pracy Staff In powstała w 2014 r. na gruncie wieloletniego doświadczenia zdobytego we współpracy z międzynarodowymi agencjami zatrudnienia.

Staff In Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 11088

Aktualnie dla naszego Klienta (branża spedycja,transport) zlokalizowanego w Gorzowie Wlkp. poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn N/O, Skwierzyna

Nr ref DM/0517/ŚWIE

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym
  • Planowanie i ustalanie tras
  • Nadzór nad przebiegeiem trasy i pracy kierowców
  • Optymalizacja tras i kosztów transportu
  • Dbałość o jakość i terminowość dostaw
  • Współpraca ze spedytorami

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Znajomości MS Office i sprawnej obsługi komputera
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego