Dyspozytor Drobnicowy

Grupa Geis

Częstochowa, śląskie

Grupa Geis
Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:
Częstochowa

Opis stanowiska

  •  planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych
  •  planowanie i optymalizowanie kosztów transportu
  •  bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami
  •  profesjonalna obsługa Klientów
  •  rozwój współpracy z podwykonawcami firmy

Wymagania

  •  doświadczenie w spedycji drobnicowej
  •  dobra znajomość rynku usług TSL
  •  odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań
  •  bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  •  umowę o pracę na pełen etat
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  udział w rozwoju międzynarodowej organizacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Grupa Geis
Grupa Geis