Idea HR Doradztwo Personalne s.c.
IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
Chęć rozwoju zawodowego
Kreatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

DYSPOZYTOR (bez doświadczenia)

Miejsce pracy: 66-400 Gorzów Wielkopolski

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko :

DYSPOZYTOR

Opis stanowiska:

Przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych
Ustalanie tras dla kierowców
Kontrola, rozliczanie czasu pracy kierowców
Administrowanie danymi dotyczącymi zleceń
Monitorowanie realizacji i dbanie o prawidłowy przebieg zleceń
Rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi przewozami
Zakres obowiązków będzie ulegał zmianom wraz ze zdobywanym doświadczeniem zawodowy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.