Dysponent – Pracownik ds. Zamówień

OBI Market Budowlany

Rzeszów, podkarpackie

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów).

Obecnie w Polsce OBI dysponuje 46 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia 4 tysiące osób.

OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Obecnie do nowego Marketu OBI w Rzeszowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie i zapewnianie dostępności towarów w określonych grupach towarowych pod względem ilości
  • Działania administracyjne związane ze zleceniami i zamówieniami towarów
  • Stała kontrola realizacji zamówień
  • Ścisła współpraca z kierownictwem Działów Sprzedaży oraz Działu Przyjęcia Towaru
  • Kontakt i współpraca z dostawcami

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zamówieniami artykułów
  • Znajomość asortymentu marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz
  • Wiedza na temat gospodarki towarowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet socjalny, min. opieka medyczna
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą pracy OBI i spełniają powyższe wymagania, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod przyciskiem znajdującym się po prawej stronie ogłoszenia.