Dysponent ds. mieszanek i dostaw betonu z j.niemieckim

CBS Butler Deutschland GmbH

Köln, 50670, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy zajmującej się transportem betonu, poszukujemy Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:

Opis pracy:

- w większości praca biurowa, polegająca na kontakcie z niemieckimi Klientami w zakresie realizacji zamówień na dostawy betonu

-koordynowanie działań związanych z dostawą betonu (dbanie o właściwy załadunek i rozładunek betonu, nadzorowanie jakości betonu i terminowości dostaw)

- obsługa betonomieszarki

- pozostałe prace w betoniarni

Lokalizacja: Buchloe (Bawaria)/Niemcy

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w 100% na niemieckich warunkach (wszystkie składki opłacane w Niemczech)

-stawkę godzinową + dzienną dietę

-duża liczba godzin pracy + nadgodziny

-zakwaterowanie

-możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia

-stabilne zatrudnienie w firmie niemieckiej

-nasi Koordynatorzy pomagają w załatwieniu wszystkich formalności, Kindergeld, zameldowanie, itp.

Wymagania

Wymagania:

-znajomość j.niemieckiego w stopniu minimum dobrym - warunek konieczny

- dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych m.in. Microsoft Office

- wykształcenie techniczne np. elektryk, mechanik itp.

- prawo jazdy kat. CE

- doświadczenie w kierowaniu betonomieszarkami tzw. "gruszkami” – mile widziane

- doświadczenie w pracy przy betonie np. w betoniarni lub w pracy jako betoniarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w j.polskim lub j.niemieckim.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców