Dyrektora Zarządzającego

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla  firmy w Tarnowie z branży maszynowej, poszukujemy doświadczonych, ambitnych oraz zorientowanych na rozwój kandydatów na stanowisko

Dyrektora Zarządzającego.

Celem stanowiska jest zarządzanie oraz rozwój  firmy konstrukcyjno-produkcyjnej , produkującej maszyny oraz linie produkcyjne  poprzez koordynowanie pracy ok. 120 osobowego zespołu.

Dyrektor Zarządzający będzie odpowiedzialny za współtworzenie i realizację strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy, inicjowanie zmian organizacyjnych, a także za planowanie i koordynację budżetu oraz za kontrolę kosztów działalności i ich optymalizację.

Ponadto, do obowiązków Dyrektora będzie należeć budowanie silnych relacji z klientami, udział w negocjacjach cenowych jak również zarządzanie polityką handlową i podejmowanie decyzji mając na uwadze sytuację rynkową i zmierzanie do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu udziału w rynku.

Osoba na tym stanowisku będzie również dbać o rozwój personelu i tworzenie pozytywnej atmosfery w zespole dla osiągnięcia założonych celów, a także tworzyć kulturę pracy opartą na ciągłym doskonaleniu.

Wymagania

Oferta skierowana jest do osób mających co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (procesy związane z obróbką metalu), posiadających wykształcenie wyższe techniczne, a także mających rozwinięte umiejętności sprzedażowe. Co więcej, kandydat powinien posiadać udokumentowane osiągnięcia w realizacji celów biznesowych i w zarządzaniu ludźmi, umiejętności analitycznego myślenia, interpretacji dużej ilości danych oraz ich syntezy, a także ustalania priorytetów i doskonałej organizacji pracy.

Z uwagi na zakres odpowiedzialności bardzo ważna jest umiejętności kierowania zespołem, orientacja na wyniki oraz znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Stanowisko wiąże się z podróżami służbowymi na terenie Polski i Europy.

Nasza firma ofertuje wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, możliwości rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w jęz. polskim wraz ze szczegółowym opisem zakresu obowiązków.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne