Dyrektor Zarządzający

F.P.H.U. Doman

Milejewo, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

O nas:

Tworzymy zgrany i zaangażowany zespół. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Od 15 lat działającą na rynku produkcji materiałów samoprzylepnych oraz handlu opakowaniami przemysłowymi.

O naszej sile mówi nie tyle nasz nowoczesny park maszynowy i jakość produktów, które dostarczamy klientom, ale ludzie - to w nich tkwi nasz potencjał.

Intensywnie rozwijając się, poszukujemy nowych współpracowników do naszego zespołu. Obecnie - kandydatów na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Kogo szukamy:

Zależy nam na osobie, która spełnia poniższe warunki i wymagania:

  • Posiada wykształcenie wyższe inżynierskie oraz menedżerskie (np. MBA)
  • Ma minimum 6-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zakładem produkcyjnym/produkcją oraz działami/zespołami handlowymi (zarówno B2B i B2C)
  • Dysponuje praktyczną wiedzą z zakresu rachunkowości zarządczej oraz controllingu
  • Prezentuje cechy skutecznego i dojrzałego menedżera – potrafi zarządzać ludźmi (w tym innymi menedżerami)
  • Posiada wiedzę oraz umiejętności z zakresu zarządzania sprzedażą
  • Może się pochwalić sukcesami odniesionymi podczas piastowania stanowisk menedżerskich i wyższych stanowisk menedżerskich
  • Ceni sobie samodzielną pracę, odnajduje się i sprawdza w sytuacji rozwijania, budowania biznesu
  • Cechuje ją zdyscyplinowanie, zorganizowanie, ale także otwartość na współpracę z ludźmi i w zespole
  • Jest nastawiona na wynik, zdeterminowana - potrafi zaplanować drogę do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu i wewnętrznie motywować się do działania

Co oferujemy:

  • Pomoc w relokacji
  • Auto służbowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawierające część stałą i prowizję od wyników
  • Pracę ze zgranym i zaangażowanym zespołem
  • Dużą samodzielność działania przy jednoczesnym precyzyjnym określeniu celów do osiągnięcia

Uprzejmie prosimy o umieszczenie na aplikacji treści klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Aplikacje prosimy przesyłać do 30 października 2014 r.

Prezentacja firmy

Firma Doman z siedzibą w Milejewie rozpoczęła swoją działalność w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca