Dyrektor Zarządzający Spółki Usługowej

Perfect Consulting

Trójmiasto, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko

Dyrektor Zarządzający spółki usługowej

Nr ref.: 39/05/2020

Miejsce pracy: Trójmiasto

Do Twoich głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Jednoosobowe prowadzenie Spółki i zarządzanie wszystkimi sprawami związanymi z jej funkcjonowaniem
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem oraz podwykonawcami
  • Reprezentowanie interesów podległych podmiotów – podejmowanie decyzji, optymalizacja gospodarki ekonomiczno - finansowej
  • Dbanie o terminowe wykonywanie zadań
  • Dbanie o wizerunek firmy i jakość obsługi

Gwarantujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę lub kontrakt)
  • Samodzielne stanowisko pracy, realny wpływ na funkcjonowanie spółki
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – 5 lat
  • Doświadczenie w branży z zakresu inwestycji/nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne zarządzanie, ekonomia)
  • Znajomość zagadnień prawa handlowego
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami
  • Umiejętność zarządzanie zespołem
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena