Opis stanowiska pracy

Zrzeszenie Związków Zawodowych Energetyków poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Dyrektor zarządzający Sanatorium

Miejsce pracy: Świnoujście

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Rodzaj umowy:

  • Kontrakt menadżerski

Data rozpoczęcia zatrudnienia: Styczeń 2019r

Prosimy o przysyłanie CV i listu motywacyjnego za pomoca opcji "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) “

Słowa kluczowe: dyrektor zarządzający, dyrektor sanatorium, dyrektor, menadżer, sanatorium.

Prezentacja firmy

Zrzeszenie Związków Zawodowych Energetyków

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Top management