Dyrektor zarządzający/Prezes zarządu (m/k)

Trenkwalder

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

OBOWIĄZKI:

  • całościowe zarządzanie spółką w Polsce (zatrudnienie do 50 osób) i pełna odpowiedzialność przed właścicielem firmy za jej wyniki,
  • utrzymywanie relacji pomiędzy działem handlowym znajdującym się za granicą i działem produkcji w Polsce,
  • efektywne zarządzanie pracownikami  i zakładem w celu zwiększenia wydajności i jakości ich pracy,
  • przygotowywanie planów biznesowych, a także nadzór nad poprawną ich realizacją,
  • dokonywanie przeglądu raportów i wykazów finansowych dotyczących podległego obszaru funkcjonalnego przedsiębiorstwa i zarządzanie odpowiednimi w związku z wynikami działaniami operacyjnymi,
  • prowadzenie działań mających na celu pozyskiwanie funduszy na rozwój firmy związane z budową nowego zakładu produkcyjnego,
  • otwartość na wprowadzanie zmian oraz umiejętność sprawnego rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • udział w budowaniu strategii, a także jej rozwijaniu w zgodności z misją firmy,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • zatwierdzanie budżetu podległego przedsiębiorstwa,
  • wprowadzanie ulepszeń w procesach produkcji,
  • tworzenie i nadzorowanie ogólnej polityki firmy.

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu spółką z o.o. (najlepiej o charakterze produkcyjnym, do 50 osób),
  • płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (język niemiecki lub francuski jako dodatkowy atut),
  • zaangażowanie i motywacja do działania,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych, relokacji produkcji etc.,
  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk ekonomicznych, zarządzania, przedsiębiorczości lub pokrewne,
  • silny zmysł techniczny,
  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,
  • zdolność planowania i organizowania pracy własnej i podległych pracowników,
  • wysoki poziom zdolności przywódczych, predyspozycji interpersonalnych a także posiadanie umiejętności negocjacyjnych,
  • orientacja na biznesową efektywność działań,
  • elastyczność w działaniu i zdolność pracy w warunkach stresu.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duża samodzielność w działaniu i decyzyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego. Prosimy o przesyłanie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy