Opis stanowiska pracy

Praca w firmie zajmującej się pakowaniem oraz sortowaniem jaj spożywczych dla sieci handlowych.

Kompleksowy nadzór nad procesem produkcji oraz kontrolą jakości produktów oraz bezpieczeństwa pracy.W tym nadzór nad:

  • kosztami produkcji,
  • planowanym transportem,
  • obiegiem dokumentów,
  • utrzymywaniem optymalnych stanów magazynu,
  • jakością towaru,
  • procesem realizacji zamówień od klienta,
  • terminową realizacją zamówień,
  • zespołem pracowników produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: zarządzanie produkcją.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane certyfikaty i szkolenia z zakresu systemów zarządzania jakością oraz produkcją.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę!
  • Samochód służbowy do dyspozycji pracownika.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w przypadku relokacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa