Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, producenta z branży metalowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektor Zakładu

Zakres obowiązków:

• zarządzanie zakładem produkcyjnym
• integracja wszystkich funkcji operacyjnych zakładu
• analizowanie, kontrolowanie i optymalizacja kosztów, kontrola KPI zakładu
• nadzór nad przestrzeganiem procedur i norm jakościowych
• nadzór nad planowaniem produkcji oraz zapewnienie terminowości dostaw
• planowanie i nadzór nad realizacją budżetu
• inicjowanie działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii i racjonalizacji produkcji oraz ulepszeń organizacyjnych
• zarządzanie zasobami ludzkimi zgodnie z aktualnymi zadaniami produkcyjnymi
• raportowanie o sytuacji finansowej Zakładu
• ścisła współpraca z Zarządem Spółki
• reprezentowanie firmy na zewnątrz
• sprawozdawczość

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (zarządzanie)
• dyplom podyplomowych studiów (MBA) będzie dodatkowym atutem
• Znajomość procesów zarządzania produkcją
• minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży technicznej
• min. dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• umiejętność obsługi programu Excel
• prawo jazdy
• dobra organizacja pracy własnej i umiejętność planowania
• preferowana znajomość zasad i narzędzi Lean Manufacturing
Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
• samochód służbowy
• niezbędne narzędzia pracy
• pakiet medyczny
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca