Michael Page Michael Page

Dyrektor Zakładu

Zadaniem wybranej osoby będzie przygotowanie przeglądu obecnych procesów produkcyjnych w firmie, przygotowanie planu zmian oraz ich wdrożenie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znana polska firma produkcyjna prowadząca z sukcesami swoją działalność na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych i planująca dalszą ekspansję międzynarodową. W związku z potrzebą wzmocnienia systemów zarządzania przedsiębiorstwem poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Dyrektora Zakładu.

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za całokształt działalności operacyjnej dwóch zakładów produkcyjnych, w szczególności:

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów
  • Planowanie produkcji
  • Wyznaczanie i śledzenie KPIów
  • Nadzór nad kosztami produkcji
  • Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii produkcyjnych
  • Zapewnienie i kontrolowanie warunków związanych z BHP
  • Raportowanie do Członka Zarządu ds. Operacyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Dyrektora Zakładu
  • Doświadczenie w międzynarodowych strukturach w zakładach zatrudniających powyżej 300 pracowników
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, restrukturyzacjami / reorganizacjami funkcji i procesów
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcji i jakością (Lean Manufacturing, Six Sigma, ISO)
  • Umiejętności komunikacji, analityczne, przekonywania do własnych pomysłów
  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość dołączenia do stabilnej i rosnącej organizacji
  • Możliwość wykorzystania doświadczeń zawodowych w intensywnym procesie zarządzania zmianą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page