Dyrektor Zakładu Przetwarzania Odpadów

FBSerwis S.A.

Kryniczno, Środa Śląska, dolnośląskie

Od: FBSerwis S.A.
Miejsce pracy: Kryniczno, Środa Śląska

Za co cenią nas Pracownicy?

  • Za szybki wzrost i rozwój organizacji, która z powodzeniem zdobywa kolejne kontrakty na terenie całej Polski
  • Etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy
  • Współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej
  • Za wysokie zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska
  • Stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim
  • Dbałość o bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • Otwartość i niekorporacyjną atmosferę pracy

Zakres zadań:

  • Nadzór nad działalnością Zakładu Przetwarzania Odpadów w tym planowanie, zarządzanie, organizowanie i kontrolowanie realizacji zadań podległego Zespołu
  • Zarządzanie procesami współpracy z urzędami i instytucjami w zakresie prowadzonej działalności i uzyskiwania niezbędnych decyzji, pozwoleń oraz uzgodnień
  • Negocjacje z dostawcami i klientami
  • Optymalizacja technologiczna i kosztowa prowadzonej działalności
  • Współtworzenie i nadzór nad budżetem Zakładu
  • Współpraca z Zarządem Spółki w zakresie przygotowywania raportów, zestawień i opracowań dotyczących działalności Zakładu

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej lub logistycznej
  • Mile widziane doświadczenie w branży związanej z gospodarowaniem odpadami oraz znajomość procesów ich zagospodarowania
  • Doświadczenie w kierowaniu Zespołem pracowników
  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz przywódcze, w tym umiejętność przydzielania zadań i ich egzekwowania oraz budowania zaangażowania w zespole
  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie realizacji celów
  • Doświadczenie w pracy z budżetem i odpowiedzialność za jego realizację
  • Łatwość w komunikowaniu się ze współpracownikami na różnych szczeblach w organizacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
  • Realną możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zajęcia sportowe)
  • Współpracę ze zgranym zespołem profesjonalistów, ekspertów w swojej branży
  • Profesjonalne narzędzia pracy