Dyrektor zakładu produkcyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Mrągowo

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zakładem z obszarem produkcji (około 330 pracowników) oraz sąsiadującymi obszarami technologii procesowej, zarządzaniem jakością, logistyką, finansami, IT i zasobami ludzkimi (około 20 pracowników)
  • Ciągłe doskonalenie wszystkich procesów w zakresie produktywności, niezawodności dostaw, jakości i kosztów dzięki metodom Lean Managemant
  • Wprowadzenie i wdrożenie innowacyjnych technologii produkcyjnych
  • Zapewnienie optymalnego planowania produkcji
  • Wdrożenie strategicznych środków w celu zwiększenia konkurencyjności
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat
  • Przywództwo i rozwój
  • Egzekwowanie zgodności ze wszystkimi wymogami dotyczącymi środowiska, bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej i innych wymogów prawnych lub regulacyjnych

Oczekiwania:

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe z doświadczeniem liderskim w firmie prowadzącej produkcję na dużą skalę i operacjami zmianowymi, idealnie w sektorze motoryzacyjnym
  • Różnorodna wiedza w TPS (Toyota Production System) i lean production
  • Know-how w zakresie właściwości i przetwarzania elastomerów i tworzyw sztucznych
  • Znajomość przedsiębiorczości i biznesu
  • Wiedza i doświadczenie w pracy nad projektem
  • Ustrukturyzowany i skuteczny sposób pracy w połączeniu z silną komunikacją i spójnymi działaniami
  • Bardzo dobry angielski i polski, najlepiej równie dobrze niemiecki
  • Znajomość norm IATF i ISO

Oferujemy:

  • Ciekawa praca na samodzielnym stanowisku oraz duże możliwości rozwoju i wykazania się posiadanym doświadczeniem
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B z prężnie rozwijającą się firmą z branży automotive
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego w praktyce
Agencja zatrudnienia numer 412
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials