Dyrektor Zakładu Produkcyjnego - FMCG

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z branży FMCG, której marki mają bardzo silną pozycję na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych. Aktualnie nasz Klient szuka Kandydata/Kandydatki na stanowisko

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego - FMCGMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • formułowanie polityki i strategii produkcyjnej firmy
  • przygotowanie planu produkcji i opracowanie jego harmonogramu
  • zarządzanie strukturą organizacyjną produkcji (zarządzanie zasobami materiałowymi i ludzkimi, nadzór nad gospodarką magazynową)
  • zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji (pozyskiwanie i wprowadzanie nowych technologii, zatwierdzanie koncepcji produktu i procesu technologicznego, opracowanie i wdrażanie procedur produkcyjnych)
  • kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich minimalizacji
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji

Wymagania:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją; organizowanie struktury wydziału, planowanie zatrudnienia, tworzenie kalendarza produkcji, kontrola przepływu materiałów, kontrola jakości; atutem będzie doświadczenie zdobyte w produkcji w branżach chemii gospodarczej, kosmetycznej,  farmaceutycznej
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozliczania kosztów produkcji i kontrolowania reżimów technologicznych
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
  • bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla branży
  • umiejętność zarządzania personelem
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających zarządzanie produkcją
  • poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współtworzenia strategii rozwoju firmy i jej produktów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

Lpr12dzp@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.