Dyrektor Techniczny

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w nowoczesnym zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu i wdrażaniem narzędzi TPM, a także budowaniem krótko- i długofalowej strategii rozwoju obszaru technicznego, z uwzględnieniem transformacji cyfrowej. Mile widziane jest posiadanie pasji związanej z tematyką Industry 4.0.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca kilka zakładów w Polsce.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym utrzymaniem ruchu oraz ciągłe doskonalenie procesów technicznych w oparciu o TPM oraz nowe projekty industrializacji;
  • Planowanie strategiczne w obszarze technicznym, mające na celu dostosowanie do nowoczesnych trendów i optymalizację zakładu pod kątem technicznym;
  • Nadzór nad procesem realizacji programów prewencji, remontów oraz modernizacji maszyn, urządzeń i instalacji w zakładzie;
  • Planowanie i realizacja działań wg założonych KPI, których celem jest optymalizacja pracy maszyn i zwiększanie wydajności operacyjnej;
  • Inicjatywa oraz wdrażanie projektów optymalizacji, automatyzacji i digitalizacji;
  • Zarządzanie zespołem - efektywna komunikacja, coaching.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim w obszarze technicznym;
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi TPM;
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi utrzymania ruchu i doświadczenie w ciągłej poprawie wydajności i produktywności maszyn;
  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane Automatyka i Robotyka;
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów automatyzacji i robotyzacji, zainteresowanie obszarem Industry 4.0;
  • Język angielski na poziomie B2/C1;
  • Doskonała komunikacja, myślenie strategiczne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów, w tym auto służbowe;
  • Praca w dojrzałej, ale dynamicznej organizacji o strategicznym znaczeniu w Grupie;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów industrializacji związanych z transformacją cyfrową;
  • Autonomia, realizacja własnych pomysłów, realny wpływ na organizację i jej długofalową strategię działania.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page