Dyrektor Techniczny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży produkcyjno-handlowej posiadająca kilka zakładów na terenie całej Polski. Jako niekwestionowany lider w swojej branży, firma dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty pod doskonale rozpoznawalną wśród klientów marką. W związku z rozwojem struktur i ambitnymi planami ekspansji aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Produkcji.

Opis stanowiska:

- Prowadzenie efektywnego i spójnego planu połączonego ze strategią zakładu
- Zarządzanie ponad 100 osobowym działem inżynieryjnym i utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
- Budżetowanie kosztów pośrednich w zakresie serwisów technicznych, części zamiennych, mediów oraz personelu
- Planowanie i realizacja nowych inwestycji, koordynowanie i nadzór projektów rozbudowy i zmian na terenie obiektu
- Zapewnianie maksymalnej niezawodności, produktywności, bezpieczeństwa pracy
- Zarządzanie technicznymi i budowlanymi aktywami trwałymi zakładu
- Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Kogo szukamy:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Minimum 5 lat doświadczenia w dziale technicznym w firmie produkcyjnej
- Minimum 3 lata na stanowisku Dyrektora Technicznego lub innym strategicznym stanowisku
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
- Płynna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis