Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

DYREKTOR TECHNICZNY

Miejsce pracy: Gliwice

Główne obowiązki:
- Tworzenie i rozwój działów technicznych obejmujących automatykę i robotykę przemysłową
- Opracowywanie procedur wewnętrznych w ramach optymalizowania efektywności i wydajności prac personelu
- Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem kalkulacji i ofert, przyjmowanie zamówień
- Odpowiedzialność w zakresie terminów, rozliczeń, zamówień i zleceń
- Przygotowywanie projektów umów z kontrahentami oraz uczestnictwo w negocjacjach handlowych
- Ścisła współpraca z Zarządem spółki oraz pozostałymi działami firmy
- Utrzymywanie stałych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych kontraktów
- Reprezentowanie firmy na zewnątrz oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
- Opracowywanie całościowe inwestycji (zasoby, zespół, budżet)
- Nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: automatyka, robotyka)
- Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
- Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
- Prawa jazdy ka. B
- Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności oraz konsekwencji w działaniu
- Gotowości do odbywania podróży służbowych
- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
- Orientacji na działania oraz osiąganie celów

Zapewniamy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
- Pracę w międzynarodowym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pracę w dynamicznie działającym zespole

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria