Dyrektor Szkoły oraz ośrodka szkoleniowego

Redicus

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania Dyrektora Szkoły:
* ścisła współpraca z Biurem Rekrutacji

* raportowanie i ścisła współpraca z Centralą firmy

* organizacja pracy całej placówki

* kompletowanie kadry dydaktyczno- szkoleniowej

* opracowanie i nadzór nad realizacją planów zajęć szkoły

* opracowywanie planów praktyk i nadzór nad ich realizacją

* sprawowanie nadzoru pedagogicznego w stosunku do nauczycieli zatrudnionych w szkole oraz u pracodawców, u których jest organizowana praktyczna nauka zawodu.

Wymagania

Oczekiwania:

* wykształcenie wyższe

* doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

* posiadanie uprawnień pedagogicznych

* znajomość specyfiki lokalnego rynku

* wysoka motywacja, profesjonalizm i nastawienie na realizację celów

* dobra prezencja i wysoka kultura osobista

* samodzielność i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniową, która dzięki wykwalifikowanej kadrze, oraz o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia