Opis stanowiska pracy

Ciuba & Partnerzy Kancelaria Finansowa to niezależny doradca finansowy działający na rynku ogólnopolskim od ponad 6 lat. Oferta firmy skierowana jest do dobrze sytuowanych finansowo Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw sektora MŚP w obszarze inwestycji kapitałowych, ubezpieczeń i finansowania poprzez kredyty, leasing czy factoring.

W związku z rozwojem szukamy Partnerów Biznesowych na stanowisko:

DYREKTOR STRUKTURY SPRZEDAZY

Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Plock, Siedlce, Pruszkow, Legionowo, Ostroleka lub inne miasta wojewodztwa mazowieckiego.

Jeżeli:

• Aktualnie nie posiadasz takiej palety produktów dla Siebie i swoich Wspolpracwnikow, która pozwala kompleksowo zaspokoić w pełni potrzeby finansowe Klienta.

• Nie masz realnego przełożenia na własne zarobki z wykonywanej pracy za wyniki, kompetencje i doświadczenie, jakim aktualnie dysponujesz.

• Nie decydujesz o doborze produktów finansowych dla Klienta w oparciu o jego rzeczywiste potrzeby, a raczej realizujesz cele sprzedażowe korporacji.

… to być może jesteś osobą, która powinna bliżej poznać całkowicie odmienny model funkcjonowania w branży finansowej, który oferujemy.

Do główych bedzie nalezeć:

• Budowa zespolu Doradcow Finansowych.

• Szkolenia oraz coaching podległych Wspolpracownikow I Posrednikow.

• Reprezentowanie Kancelarii Finansowej Ciuba & Partnerzy na lokalnym rynku.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Biegłej znajomości branży finansowej w szczególności produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych lub kredytowych.

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych Wspolpracownikow.

• Silnej motywacji i nastawienia na realizację własnych celów.

• wysokich standardów etycznych potwierdzonych referencjami na życzenie.

Kandydatom oferujemy:

• Pełną decyzyjność w obszarach takich jak: wybór specjalizacji, czas pracy, planowanie aktywności, poziom sprzedaży, wielkość zarobków, czy wybór produktów finansowych.

• Wyjątkowo szeroką paletę produktów finansowych, w tym oferty przygotowane na wyłączność dla Kancelarii Finansowej Ciuba & Partnerzy.

• Prawdopodobnie najwyższe wynagrodzenie na rynku finansowym,uzależnione od osiągnietych wyników.

• Liczne i efektywne szkolenia branżowe i sprzedażowe.

• Wsparcie merytoryczne i gotowość pomocy na każdym etapie pracy z Zespolem.

• Renomowaną markę Kancelarii, która konsekwentnie buduje swój wizerunek na rynku Klienta Premium.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj. Dodatkowo bedziemy zobowiazani za wpisanie numeru referencyjnego ogloszenia: stanowisko / wojewodztwo / miasto np: DSS / mazowieckie / Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

http://www.ciuba.pl/<br/>Naszą misją jest budowanie bezpieczeństw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Finanse