Dyrektor Sprzedaży

lookSfera

Warszawa, mazowieckie

lookSfera

Od: lookSfera
Miejsce pracy: Warszawa

lookSfera tworzy rzeczy niestandardowe, zaskakujące i piękne :)

To pracowania niebanalnych upominków firmowych, indywidualnie projektowanych ze szkła, metalu, tkaniny czy kartonu.

To miejsce, gdzie spotyka się nieograniczona wyobraźnia z rzeczywistością.

Obecnie do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko: Dyrektor Działu Sprzedaży

Obowiązki:

  • zarządzanie całościowym procesem sprzedażowym (począwszy od przygotowywania i negocjacji oferty/umowy, przez pozyskanie klienta, koordynację procesu realizacji, aż po biznesową opiekę posprzedażową)
  • budowanie nowych i utrzymywanie obecnych relacji handlowych z Klientami w zakresie świadczenia oferowanych usług
  • analizowanie rynku w celu poszukiwania nowych kierunków na rozwój sprzedaży
  • współtworzenie działu sprzedaży

Oferujemy:

  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
  • udział w kreatywnych i innowacyjnych projektach
  • przyjacielską i swobodną atmosferę pracy wśród profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne podejście do potrzeb pracownika
  • możliwość zdobycia doświadczenia w wielu obszarach działalności firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w podejmowanych działaniach
  • dobra organizacja pracy oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
lookSfera