Dyrektor Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z Naszych klientów, lidera na rynku w zakresie implementacji oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej dla wszystkich operatorów telefonii mobilnej i liniowej, poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:

Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • stworzenie nowej struktury sprzedażowej i dbałosć o jej rozwój na rynku telekomunikacji, kolei oraz obszaru GMSR
  • dbałość o zaplanowanie strategii krótko i długoterminowej oraz odpowiedzialność za realizację
  • kontrolowanie celów założonych przez Zarząd firmy, analiza i wdrażanie nowych działań usprawniających
  • współpraca z innymi pracownikami, działami i członkami Zarządu
  • uczestnictwo w imprezach, konferencjach branżowych na terenie całego kraju
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związane z zarządzaniem działem sprzedaży na rynku telekomunikacji lub kolejnictwa
  • umiejetność zarządzania rozproszonym zespołem pracowników
  • umiejetność przeprowadzenia analiz, planów, celów oraz strategii krótko i długoterminowej
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowsku pracy pod wpływem stresu
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • pracę w nowej strukturze i możliwość wdrażania władnych pomysłów
  • dynamiczne środowisko pracy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.