Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku:

* przygotowuje i monitoruje budżet dla sprzedaży i marketingu,
* analizuje statystyki sprzedaży w celu ustalenia polityki sprzedaży,
* dokonuje analizy rynku, aby określić potrzeby klienta, cennik, rodzaj i znaczenie konkurencji,
* zarządza działalnością działu sprzedaży poprzez rekrutację oraz szkolenie pracowników,
* monitoruje sprzedaż w jednostkach terenowych poprzez zarządzanie menedżerami na dany region,
* współpracuje i utrzymuje relacje w zarządzaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji w firmie,
* współpracuje z działem produktu w celu dostosowania strategii marketingowej do sytuacji rynkowej,
* kieruje rozwojem i badaniami dot. produktu,
* rozwija strategie marketingowe, planuje i ustala linie każdego produktu,
* prowadzi wymianę informacji z menedżerami poszczególnych produktów i grup produktów w celu rozwoju wspólnej strategii sprzedaży i marketingu.

Obowiązki:

-Tworzenie, planowanie oraz nadzorowanie realizacji polityki i strategii sprzedażowej i marketingowej firmy,
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem zespołu przedstawicieli handlowych, egzekwowanie wyników,
- Nadzór nad tworzeniem i prowadzeniem kampanii sprzedażowych i marketingowych,
- Przygotowanie strategii marketingowej w odniesieniu do rynków krajowych i zagranicznych,
- Współudział w opracowywaniu polityki produktowej,
- Negocjacje z sieciami sprzedaży,
- Budowa rocznych planów sprzedaży; opracowanie rocznych budżetów kosztów,
- Analizowanie efektywności podejmowanych działań sprzedażowych i marketingowych w oparciu realizację założeń budżetowych,
- Identyfikowanie nowych, potencjalnych rynków zbytu,
- Maksymalizacja i optymalizacja przychodów.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,
- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
- Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
- Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

- Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (min. 20 osobowym); poparte sukcesami,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Prawo jazdy kat. B,
- Innowacyjność, inicjatywa, świetna organizacja pracy, silna motywacja, nastawienie na realizację wyników,
- Znajomość branży tytoniowej będzie dużym atutem.

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się produkcją cygar i cygaretek

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne