Dyrektor Sprzedaży (Wyposażenie wnętrz)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Rola Dyrektora Sprzedaży jest stanowiskiem strategicznym w tej organizacji. Celem tej roli jest tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych (m.in. Rosja). Produkty tej firmy są sprzedawane w czterech głównych kanałach: a) rynek tradycyjny - salony wyposażenia wnętrz, salony łazienkowe, b) rynek nowoczesny - markety budowlane c) export i d) e-commerce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znany producent i dystrybutor wyposażenia łazienkowego oraz armatury kuchennej obecny na rynku już od kilkudziesięciu lat. Firma to rodzinne przedsiębiorstwo, wyznaczające nowe trendy i kreujące nowe rozwiązania w celu zaspokojenia pragnienia luksusu, estetyki i komfortu swoich klientów.

Opis stanowiska

  • Rozwój rynków (tradycyjny, nowoczesny, export, ecommerce), zarówno w Polsce jak i zagranicą
  • Tworzenie planów i strategii sprzedażowej oraz nadzór nad ich realizacją
  • Utrzymywanie i budowanie relacji na rynkach lokalnych
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Stymulowanie wyników sprzedaży
  • Tworzenie zespołu - rekrutacja i szkolenia pracowników
  • Motywowanie zespołu, nadzorowanie jego pracy
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej
  • Współpraca z zarządem firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego
  • 10-letniego, popartego udokumentowanymi sukcesami doświadczenia w zarządzaniu działem handlowym w branży wyposażenia wnętrz
  • Zarządzania, kierowania i rozwijania umiejętności w podległych działach handlowych
  • Monitorowania rynku oraz działań konkurencji, aktywne proponowanie rozwiązań prowadzących do wzrostu sprzedaży
  • Silnego nastawienia na realizację powierzanych zadań
  • Wysokich umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca w przyjaznym, rodzinnym środowisku pracy
  • Konkurencyjny pakiet benefitów w tym auto służbowe
  • Praca w południowo-zachodniej części Warszawy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page