Dyrektor sprzedaży w Kancelarii Odszkodowawczej

Duże Odszkodowania Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza Duże Odszkodowania działa na rynku usług prawnych od początku 2008 r. Rekordowe wyroki w sprawach sprawiły, że od tego czasu kancelaria osiągnęła pozycję jednej z wiodących na rynku usług związanych z pozyskiwaniem odszkodowań.

Obsługujemy klientów z całego kraju w sprawach o odszkodowania za wypadki komunikacyjne, błędy medyczne, odszkodowania za słupy i rury na posesji, wywłaszczenia nieruchomości, wypadki w szkole, w rolnictwie oraz w pracy.

Skuteczność naszych działań oraz grono najlepszych specjalistów zapewniły nam zaufanie klientów z całego kraju. Aktualnie nasz zespół liczy już kilkadziesiąt osób, z czego zespół prawny to ponad 20 prawników.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Dyrektor sprzedaży

Nr Ref.: DS/05/2014

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja długo i krótkoterminowych planów sprzedaży,
• Planowanie strategii działania,
• Aktywna budowa i kierowanie siecią sprzedaży usług odszkodowawczych,
• Analiza rynku i konkurencji,
• Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedaży,
• Zarządzanie zespołem sprzedażowym.

Oferujemy:

• Motywacyjny system wynagradzania – podstawa plus prowizja, systemy premiowania,
• Przejrzyste warunki współpracy oparte na umowie,
• Współpracę z pewnym i skutecznym partnerem,
• Realny wpływ na rozwój i politykę sprzedaży firmy,
• Możliwości samorealizacji i rozwoju.

Wymagania

Oczekujemy:

• Wykształcenia minimum średniego,
• Doświadczenia w budowie i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi - mile widziane osoby z branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, finansowej,
• Doskonałych umiejętności w zakresie komunikacji, sprzedaży i negocjacji,
• Zaangażowania, samodzielności oraz silnej motywacji,
• Determinacji i konsekwencji w realizacji celów sprzedażowych,
• Nastawienia na sukces.

Jesteś OSOBĄ
otwartą, wytrwałą, nastawioną na sukces i lubiącą wyzwania?

Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej możliwości przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Kancelaria odszkodowawcza Duże Odszkodowania działa na rynku usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management