DYREKTOR SPRZEDAZY KRAJOWEJ - RYNEK TRADYCYJNY, B2B, SIECI HANDLOWE

Nake Naczynia Akcesoria Kuchenne Emaliowane Sp. z o.o.

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Efektywne zarządzanie sprzedażą krajową w segmentach : rynek traydycyjny , b2b , sieci handlowe
  • Ustalanie cyklicznych planów sprzedażowych dla podległego zespołu
  • Generowanie comiesięcznych raportów sprzedażowych
  • Rozliczanie podległego zespołu z rezultatów pracy
  • Tworzenie ofert i akcji promocyjnych
  • Negocjacje handlowe
  • Nawiązywanie kontaktów z partnerami handlowymi
  • Spotkania z klientami
  • sumienne kierowanie zespołem w pozytywnej atmosferze

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu i realizacji strategii w zakresie handlu i rozwoju biznesu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zaawansowana znajomość pakietu MSO
  • Otwartość i komunikatywność
  • Wysoki poziom kompetencji menadżerskich i myślenia strategicznego
  • Wysoki poziom motywacji i zorientowania na osiąganie celów
  • Umiejętność tworzenia ofert
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa, zorientowanie na sukces

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzeda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie