Dyrektor Sprzedaży i Marketingu - Aparthotele

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla firmy z polskim kapitałem, lidera rynku apartamentów oferującego swoje obiekty na terenie całej Polski poszukujemy:

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu - AparthoteleMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Partycypowanie w strategicznych decyzjach organizacji;
  • Dbanie o optymalny rozwój firmy przy uwzględnieniu sytuacji na rynku oraz planów firmy;
  • Odpowiedzialność za politykę sprzedażową, utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
  • Odpowiedzialność za wynajem apartamentów;
  • Zarządzanie zespołem konsultantów call center;
  • Zarządzanie handlowcami na terenie Polski;
  • Rozwój sieci wynajmu;
  • Tworzenie kampanii marketingowych dotyczących wynajmu apartamentów;
  • Rozwój zespołu, praca nad wspólnymi celami i efektywnym dążeniu do nich;
  • Dbałość o właściwą komunikację między poszczególnymi działami firmy;
  • Optymalizacja kosztów prowadzonej działalności we wszystkich podległych jednostkach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Doświadczenie na stanowiskach handlowych i marketingowych rynku wynajmu apartamentów premium;
  • Wiedza z zakresu działań marketingowych i sprzedażowych branży aparthoteli;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Kreatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku Aparthoteli,
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.