Dyrektor Serwisu (Pojazdy ciężarowe) (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą kilku należących do firmy serwisów pojazdów ciężarowych, biorąc jednocześnie czynny udział w procesie rozwoju organizacji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej z siedzibą w okolicach Warszawy, szukamy dynamicznej i komunikatywnej osoby z doświadczeniem na stanowisko Dyrektora Serwisu. Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego, biorąc jednocześnie czynny udział w procesie rozwoju organizacji.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą kilku należących do firmy serwisów pojazdów ciężarowych.
  • Budowanie dobrych relacji z klientami.
  • Rozwój zakresu i podnoszenie jakości usług świadczonych klientom.
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z dostawcami.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy z pojazdami ciężarowymi).
  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe.
  • Komercyjna postawa i pro-aktywne podejście do zadań umożliwiających rozwój biznesu.
  • Elokwencja i komunikatywność niezbędne w relacji z klientem.
  • Otwartość na ludzi i nowe wyzwania.
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (swobodna komunikacja).

Oferujemy

Klient oferuje stabilne zatrudnienie oraz ciekawe możliwości zawodowe w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel