Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Dyrektor Regionu Sprzedaży

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spotkań informacyjnych zgodnie z kalendarzem Dyrektora Okręgu.
  • Nadzorowanie i kontrola nowych przedstawicieli handlowych przez Kierowników Grup
  • Przewodzenie wszystkim Kierownikom Grup, Kierownikom Grup Juniorom, przyszłym Dyrektorom Okręgu
  • Asystowanie przypisanym Kierownikom Grup i Kierownikom Grup Juniorom w rozwoju ich umiejętności przywódczych poprzez codzienne, praktyczne wsparcie.
  • Kompletowanie i analiza raportów tygodniowych.
  • Prowadzenie teoretycznych szkoleń dla nowych przedstawicieli handlowych ze swojego okręgu.
  • Przygotowanie i prowadzenie warsztatów szkoleniowych
  • Przygotowanie, organizowanie i prowadzenie spotkań
  • Uczestnictwo w planowaniu i prowadzeniu regionalnych i ogólnopolskich spotkań w ścisłej współpracy z kadrą zarządzającą.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań/szkoleń
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Orientacja na rozwój ludzi
  • Silna orientacja na realizacje celów
  • Silna orientacja na rozwiazywanie sytuacji problemowych
  • Wysoka etyka pracy. Uczciwość.
  • Otwartość na zmiany i postrzeganie ich jako szanse na zwiększenie efektywności.
  • Chęć rozwoju. Ciekawość

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie+premie
  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon , laptop)
  • Pracę w Piotrkowie Trybunalskim
  • Pracę od 1.11.2019

Numer referencyjny: MS/08/08/2019/1/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.