Dyrektor Regionu- Departament Sieci Partnerskiej

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Woj. Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Realizacja strategii sprzedażowej firmy
• Zarządzanie podległą strukturą sprzedaży
• Pozyskiwanie regionalnych Partnerów Sprzedaży
• Koordynacja pracy podległych Partnerów
• Szkolenia, rekrutacja, coaching oraz mentoring podległych pracowników
• Monitoring i bieżąca analiza rynku
• Prowadzenie długoterminowych działań marketingowych

Oferujemy:

• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Elastyczne warunki zatrudnienia (samodzielnie ustalane godziny pracy)
• Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych
• Jasne i precyzyjne zasady rozwoju kariery i kompetencji zawodowych
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Duża samodzielność w działaniu
• Partnerska atmosfera współpracy
• Pracę w oparciu o działalność gospodarczą

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, bankowość, ubezpieczenia)
• Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń
• Doświadczenie w pracy z siecią partnerską
• Doświadczenie w sprzedaży oraz negocjacjach z klientem
• Umiejętność zarządzania sobą w czasie
• Komunikatywność i swoboda w budowaniu relacji
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Gotowość do pracy w oparciu o działalność gospodarczą

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia