Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży dochodzenia odszkodowań zatrudni osobę na stanowisku Dyrektor Regionalny. Tworzymy całkowicie nową jakość na rynku odszkodowań i doceniamy naszych współpracowników zapewniając im konkurencyjne warunki i narzędzia pracy.

Oferujemy:

• elastyczny czas pracy

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus najwyższa na rynku prowizja)

• narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

• atrakcyjne programy motywacyjne

• szkolenia oraz merytoryczne wsparcie ze strony centrali

• bezpłatne wsparcie marketingowe (ulotki, wizytówki, plakaty, banery itp.)

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim, atutem będzie branża związana z odszkodowaniami, finansami i ubezpieczeniami

• Minimum roczne doświadczenie z doradcami/agentami w terenie

• Wysokie kompetencje w zakresie realizacji celów, budowania odpowiedzialnego zespołu, motywowania i nastawienia na klienta

• Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, nastawienie na rezultaty

Prezentacja firmy

KANCELARIA PDR jest jedną z wiodących kancelarii branży odszkodowawczej,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia