ELKABEL Szczygielski Sp. j.

DYREKTOR REGIONALNY

Od: ELKABEL Szczygielski Sp. j.
Miejsce pracy: Lublin

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe. Realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej, oferujemy naszym klientom jakość w dobrej cenie.

Obecnie, wraz z rozwojem firmy, do Centrali w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Lublin)

Nr ref: LU/DR/17

Najważniejsze zadania:

  • zarządzanie działalnością sprzedażową i operacyjną podległych oddziałów
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych
  • wdrażanie i monitorowanie nowych koncepcji handlowych
  • realizacja planów sprzedaży i zwiększanie jej efektywności
  • tworzenie i utrzymanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • sporządzanie analiz rynku oraz raportów z pracy oddziałów
  • wspieranie regionalnych kierowników hurtowni
  • zarządzanie oraz udział w doborze zespołu sprzedawców i handlowców
  • nadzorowanie standardów obsługi klientów w podległym regionie
  • wprowadzanie korzystnych rozwiązań organizacyjnych w oddziałach
  • nadzór nad zagadnieniami związanymi z windykacją należności
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • odpowiedzialność za poziom i jakość wykonywanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne, zarządzanie)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pionie handlowym
  • znajomość rynku branży elektrycznej
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.
  • doskonała znajomość technik sprzedaży i stylów negocjacyjnych.
  • zorientowanie na wyniki i realizację celów sprzedażowych.
  • gotowość do pracy w terenie z zespołem handlowym.
  • umiejętność identyfikowania źródeł problemów i opracowywania sposobów ich rozwiązania
  • samodzielność, dyscyplina i konsekwencja w działaniu
  • chęć rozwoju własnego i podległego zespołu
  • czynne prawo jazdy kat B.
  • dodatkowe atuty:

* język angielski w stopniu komunikatywnym

* znajomość systemów sprzedażowych (CDN XL)

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)