Dyrektor regionalny firmy budowlanej - Holandia

HR SIGMA

Breda, zagranica

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Breda

Opis stanowiska pracy:

- nadzorowanie i koordynowanie prac pracowników własnych

- planowanie, kontrola oraz koordynacja wszystkich budowlanych aspektów w projektach

- analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań

- nadzór i kontrola nad postępami prac jako Inżynier Budowy lub Kierownik budowy

- kontrola oraz dokumentowanie jakości

- wszelka pomoc przy realizacji projektów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

- komunikatywność, sumienność, punktualność

- dobra znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość języka holenderskiego mile widziana

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do pracy w Holandii

- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość pracy na własną działalność gospodarczą)

- wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania zawodu (samochód, notebook, telefon)

- pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA