Dyrektor Przedszkola

PowerJobs Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań Dyrektora należeć będzie:

• organizacja pracy przedszkola zgodnie z przyjętymi procedurami
• rekrutacja oraz nadzór kadry pracowniczej
• nabór dzieci w tym także analiza dokumentacji dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego przy wsparciu specjalistów
• prowadzenie nadzoru pedagogicznego
• kompleksowe prowadzenie dokumentacji placówki
• nawiązywanie relacji oraz bieżąca współpraca z rodzicami
• kontrola IPET-ów pod kątem poprawności merytorycznej
• stałe podnoszenie poziomu merytorycznego przedszkola
• stałe podnoszenie własnych kwalifikacji i umiejętności
• reprezentowanie placówki na zewnątrz

Wymagania:
• wyższe wykształcenie pedagogiczne
• ukończenie kursu kwalifikacyjnego lub studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą
• minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową (w zarządzaniu placówką integracyjną mile widziane)
• umiejętność budowania dobrych relacji w zespole
• kreatywność i samodzielność w działaniu
• otwartość na nowe doświadczenia, komunikatywność
• pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców
• znajomość MS Office
• doskonała organizacja pracy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość realizacji własnych, autorskich pomysłów
• otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola
• możliwość własnego rozwoju zawodowego
• pracę w zgranym zespole
• potrzebne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Kadra zarządzająca, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia