Dyrektor Przedstawicielstwa (Olsztyn)

Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań Dyrektora Przedstawicielstwa należy:

  • współtworzenie, uczestniczenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży,
  • przekładanie planów strategicznych na operacyjne dla podległego Przedstawicielstwa,
  • administrowanie procesem sprzedaży, w szczególności: rozpatrywanie odstępstw od procedury, weryfikacja transakcji o podwyższonym ryzyku,
  • budowanie silnej pozycji rynkowej EFL na lokalnym rynku finansowym ,
  • nawiązywanie/utrzymywanie relacji z potencjalnymi/kluczowymi klientami w celu intensyfikacji współpracy,
  • opiniowanie transakcji i udział w Komitetach Kredytowych,
  • zarządzanie zespołem handlowym, w tym udzielanie merytorycznego wsparcia podległym pracownikom w realizacji powierzonych zadań, motywowanie i rozwój podległego zespołu,
  • planowanie i kontrola budżetu operacyjnego podległej jednostki.

Od kandydata oczekujemy:

  • potwierdzonego sukcesami doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów finansowych (leasing/kredyt),
  • umiejętności prowadzenia negocjacji oraz budowania partnerskich relacji z klientami biznesowymi i dostawcami na lokalnym rynku,
  • wykształcenia wyższego (preferowane: prawo, ekonomia, zarządzanie),
  • wiedzy z zakresu finansów i analizy finansowej,
  • znajomości lokalnego rynku,
  • inicjatywy, samodzielności działania oraz dobrej organizacji pracy,
  • wysokiej motywacji ukierunkowanej na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • umiejętności zarządzania zespołem , motywowania, budowania zaangażowania oraz rozwijania potencjału w zespole,
  • dynamiki działania i orientacji na cel,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju w ramach struktur grupy Credit Agricole,
  • naukę języka angielskiego, pakiet sportowo – rekreacyjny, opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi