Dyrektor Projektów/ Sprawdzający

AP Szczepaniak Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  •  Minimum 8-letnie doświadczenie zawodowe
  •  Doświadczenie przy projektach mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej
  •  Uprawnienia budowlane architektoniczne,
  •  Przynależność do Okręgowej Izby Architektów,
  •  Doskonałe umiejętności organizacyjne
  •  Znajomość procedur dotyczących przygotowania i realizacji procesu inwestycji
  •  Dobrze widziana znajomość języka angielskiego
  •  Prawo jazdy kat B.
  •  Dynamika działania oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów

Zakres obowiązków m.in.:

  •  Zarządzanie projektami pod względem czasowym, identyfikacji celów i alokacji zasobów,
  •  Współpraca z inwestorami, projektantami i innymi zespołami technicznymi,
  •  Dopilnowanie realizacji projektów opracowywanych pod kątem przyjętych standardów oraz wymaganiami projektowymi
  •  Sprawdzanie dokumentacji pod względem zgodności z warunkami technicznymi, prawem budowlanym, normami oraz  aprobatami projektów branży architektonicznej

Oferujemy:

  •  Rozwój zawodowy
  •  Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Biuro Architektoniczne AP Szczepaniak Sp.z o.o.sp.k. o ugruntowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management